3M194/4000ON STOCK
  5 / 5
GRINDER CYLINDRICAL 3M194/4000
Ask for machine
Basic information:
Evidence number 1168
Machine name GRINDER CYLINDRICAL
Manufacturer STANKO
Model 3M194/4000
Year of production 1978
General parameters 750 mm; 4000 mm
Technical parameters:
Machine weight: 32750 kg
Total input: 42 kW