3M194/4000
ON STOCK
5 / 5
Ask for machine
Basic information:
Evidence number
1168
Machine name
GRINDER CYLINDRICAL
Manufacturer
STANKO
Model
3M194/4000
Year of production
1978
General parameters
750 mm; 4000 mm
Technical parameters:
Machine weight:
32750 kg
Total input:
42 kW