Služby

Služby společnosti Limetech s.r.o.

Obráběcí stroje a zařízení jsou pro výrobní podniky stěžejním prvkem. Jakákoliv jejich porucha představuje pokles či přímo zastavení výroby a s tím spojené nemalé finanční ztráty. Při trvalém poškození výrobních strojů není většina podniků ochotna financovat nákup nového a drahého strojního vybavení. Z ekonomického hlediska je proto výhodnější pořízení použitých obráběcích strojů a tvářecích zařízení.

Právě s tím Vám pomůže naše společnost Limetech s.r.o., která se zabývá výkupem použitých obráběcích a tvářecích strojů a následným prodejem.

 

Prodej obráběcích a tvářecích strojů

Společnost Limetech s.r.o. je předním prodejcem obráběcích a tvářecích strojů v České republice. Nezaměřujeme se pouze na český trh, průmyslové stroje vyvážíme do desítek zemí po celém světě a patříme tak ke spolehlivým dodavatelům regionálních i mezinárodních výrobních společností.

Skladem máme přes 100 obráběcích strojů v bezvadném stavu. Použité obráběcí stroje, které nabízíme, si můžete osobně prohlédnout a vyzkoušet v našem skladě v Příbrami. Pokud však hledáte specifická strojní zařízení, která jste u nás nenašli, kontaktujte nás a my se postaráme o jejich dodání.

 

Výkup použitých strojů

Ukončujete výrobu nebo vlastníte přebytečné stroje? Kontaktujte nás. Vaše strojní zařízení ohodnotíme, výhodně vykoupíme a zajistíme jeho přepravu.
Vykupujeme především soustruhy, vrtačky, brusky, frézky, horizontální vyvrtávačky, karusely, lisy, obráběcí centra, nůžky, ohýbačky a další obráběcí a tvářecí stroje.

 

Financování

Součástí našich služeb je také poskytování výhodného úvěru nebo leasingu na financování nákupu obráběcích strojů z naší nabídky.